Obchodní hodiny RBrokera 

12.10.2018 09:13

Oznámení o změně obchodních hodin pro obchodování v obchodní platformě RBroker 

Raiffeisenbank a.s. oznamuje klientům, že rozšiřuje obchodní hodiny pro podávání pokynů do obchodní platformy RBroker a to od 18:00 do 22: 00 středoevropského času. Rozšíření obchodních hodin se týká pouze pokynů směřujících k nákupu či prodeji akcií (common stock) a ETF a to na US trzích. Pokyny budou realizovány v čase stanoveném vypořádacími systémy pro US trhy a k těmto pokynům nebude od 18:00 do 22:00 středoevropského času poskytována telefonická podpora Raiffeisenbank a.s. Podané pokyny budou realizovány, bude-li to právně, obchodně a provozně možné ze strany uvedených vypořádacích systémů pro US trhy a rovněž obchodní platformy RBroker provozované Raiffeisenbank a.s.

 

Případy, kdy nedojde k zobchodování akcií (common stocks) a ETF v čase od 18:00 - 22:00 

  • Vybrán špatný krok kotace. Některé akcie mají specifický krok kotace, např. 5 centů, a dojde-li k zaslání pokynu se špatným krokem kotace, pokyn se na trh vůbec nedostane. Klient o tomto faktu není informován => pokud chce klient zobchodovat, musí si pokyn sám zrušit a zadat znovu se správným krokem
  • 1. den obchodování IPO 
  • Limit 150 000 USD na pokyn (vycházející ze zavírací ceny předešlého dne), pokyn větší než 150 000 USD nebude zobchodován. 
  • Pink sheet 
  • Pokyny zadané ve státní svátek v ČR 
  • Cenný papír není v systému založen (zakládání cenných papírů do 17:00)

 

Přejeme hodně štěští při obchodování